Rejestrator DVR-600

Rejestrator samochodowy SmartGPS DVR-600

dvr600

Wideorejestrator DVR-600 jest zaawansowaną, elegancką kamerą samochodową umożliwiającą automatyczne nagrywanie sytuacji drogowej w jakości FULL HD. Pozwala na zapis filmu obrazującego sytuację drogową sprzed maski samochodu wraz z datą i godziną i może być użyteczny w razie niespodziewanych, konfliktowych zdarzeń drogowych (stłuczki, wypadki drogowe). Obudowa urządzenia została wykonana z wysokogatunkowych materiałów i jest prawdziwą ozdobą każdego samochodu. Urządzenie zaopatrzone jest także w panoramiczny duży wyświetlacz 2,7 cala oraz szerokokontny obiektyw z cyfrową stabilizacją obrazu oraz 4 krotnym zoom’em.

Nagrywanie filmów.

Urządzenie podłączone do gniazda zapalniczki samochodowej posiada funkcję automatycznego startu nagrywania filmów wraz z uruchomieniem silnika. Filmy mogą być nagrywane w rozdzielczości FULL HD 1920×1080 w formacie MOV, lub w rozdzielczościach mniejszych, do wyboru: (1280X720, 848×480, 640×480). Urządzenie nagrywa zarejestrowany obraz na kartę pamięci sekwencjami (długość sekwencji wybiera się w menu urządzenia). Po zapełnieniu karty pamięci kolejne filmy zapisywane są na nagrania z najstarszą datą. Urządzenie ma wbudowany port na karty pamięci micro SDHC o pojemności od 4GB do 32 GB, kartę pamięci użytkownik powinien nabyć we własnym zakresie, nie jest ona dołączona do urządzenia. Producent zaleca zakup kart pamięci klasy 6 lub wyższej. Zarejestrowany film wraz z dźwiękiem odtworzyć można bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia lub na ekranie podłączonego telewizora (za pomocą kabla HDMI dołączonego w zestawie) lub też na ekranie komputera (odczyt karty pamięci).

Fotografowanie.

Urządzenie zaopatrzone jest w tryb foto. Dzięki niemu można za pomocą wideorejestratora wykonać pojedyńcze zdjęcia, które zostaną zapisane na karcie pamięci w formacie JPG w rozdzielczości 4000×3000. Szerokokąntny obiektyw z 4 krotnym zoom’em i cyfrową stabilizacja obrazu gwarantuje wykonywanie wysokiej jakości zdjęć. Urządzenie oferuj także wykonywanie zdjęć seryjnych.

Funkcja zabezpieczania ważnych nagrań.

Urządzenie posiada specjalna funkcję “Ochrony”, która po uaktywnianiu w czasie nagrywania filmu zabezpiecza aktualny plik przed skasowaniem. Plik ten nie zostanie „nadpisany” po wypełnieniu całej karty pamięci.

G-Sensor (Czujnik uderzenia)

Wideorejestrator jest wyposażony we wbudowany czujnik uderzenia – G-Sensor. Kontroluje on położenie urządzenia w przestrzeni i reaguje na zmianę dynamiki ruchu samochodu: nagłe hamowanie, zderzenie, uderzenie lub obrócenie się. Jeżeli podczas nagrania wideo G-Sensor odnotuje zdarzenie – zatrzyma nagrywanie bieżącego pliku i od razu rozpocznie nagrywanie nowego, chronionego, a na ekranie pojawi się symbol blokady . Wideorejestrator zablokuje ten plik wideo przed usuwaniem.

Detektor ruchu.

Urządzenie posiada funkcję wykrywania ruchu, dzięki czemu wstrzymuje rejestrację obrazu przy braku ruchu przed obiektywem urządzenia, natomiast wznawia nagrywanie automatycznie po wykryciu ruchu. Dzięki temu pojemności karty pamięci jest wykorzystywana w sposób optymalny.

Doświetlanie LED.

Urządzenie zaopatrzonej jest w 2 diody doświetlające LED (pracujące w trybie światła białego). Doświetlają one obraz nocą lub w słabym oświetleniu z bliskiej odległości.

GŁÓWNE ZALETY

Jasny, bardzo duży panoramiczny wyświetlacz LCD
Doskonała jakość nagranego obrazu i dźwięku
Rejestracja full HD
Automatyczny start nagrywania po uruchomieniu silnika
Mocny, stabilny uchwyt, szerokokątny oraz czterokrotny zoom umożliwiają precyzyjny dobór nagrywanego obszaru
Intuicyjna obsługa
Estetyczna i trwała obudowa
Wyjście HDMI
Kabel HDMI
2 diody IR

W ZESTAWIE

Rejestrator DVR-600
Uchwyt samochodowy
Ładowarka samochodowa
Kabel HDMI
Kabel USB
Instrukcja w j.polskim